A kdyby šlo všechno vzít zpátky, dávno bychom to měli.

16. července 2013 v 18:11
Kdyby šlo všechno vrátit zpátky, tak není nebe modré, ale černé. A noc modrá. Aby si jí lidé více vážili. A ty taky, hm?

Prsty mi těžknou na klávesnicí a konečně poznávám, jak dlouhá doba to je. Jak dlouho stačí, abych zapomněla umět psát články. A sobě. O "kolem mne". O všem, co mi proletí hlavou a já to pokládám za tolik důležité, abych to někam zapsala. Zvěčnila, než to pohltí věčné nekonečno jedniček a nul. Za nějaký čas, až se na to zapomene.

Člověk vynalezl papír, aby na něj zapisoval to, co chtěl mít uchováno v paměti. Ale kdo vynalezl internetový blog, jehož písmena, věty, odstavce, články a celé příběhy lidí stejně zmizí? Papír byste museli spálit, ale abyste smazali blog, stačí jen pár kliknutí. A nebo jen dlouhá nepřítomnost. A bude fuč. A až se někdy budete chtít vrátit, nezbude vám nic. Z papíru popel. A kdybyste se moc snažili, možná byste ho i poskládali zpět. A přečetli si, co jste kdysi měli na srdci.

A tak jsem zase sáhla po blogu. Vrátila se na staré místo, které už jednou bylo zničeno. A jen, že mám dobrého přítele, zůstal ten starý příběh zachován. A stejně jednou zmizí.

Proč se sem vracím...

Protože snad cítím nějaký stesk. Že mi něco chybí. A možná to bude tohle a možná ne. Určitě ne. Ale já chci.
Chci mít zase něco svého, co můžu kdykoliv dát pryč a pak se k tomu kvůli úžasnému kamarádovi vrátit. Ale to asi není celé proč. Já to jen pořádně nedokážu vyjádřit. Zkrátka jsem tu. A budu si tady dělat, co chci.


Jak snadno dokáže vzít blog lišce srdce...

Jak dojemné to dokáže být.
Ikdyž ne. Vlastně jí ho vzal někdo jiný.

A nyní potlesk. Tak.

stará dobrá kamarádka všeho, co ji má rádo
sionnach.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama